social event flyer

Fakultný seminár – Ján Cifra

IT Klub v spolupráci s Katedrou informatiky Vás pozýva na fakultný seminár ala “fakulťák”, ktorý sa uskutoční dňa 26. apríla (to je utorok) o 11:00 hodine v miestnosti A442 (to je 4-té poschodie). Hosť, ktorý bude rozprávať na tému “Podnikanie v IT s odborníkom z websupportu” je Ján Cifra, CEO (generálny riaditeľ) firmy websupport.

About: https://sk.linkedin.com/in/jancifra

Všetci ste pozvaní, dozviete sa niečo nové a pripravte si nejaké tie otázky! Tešíme sa na Vás!
‪#‎ITKlub‬

plagat

Staň sa členom IT klubu

Nemusíš mať veľa praktických skúseností, tie získaš u nás. Stačí ti chuť učiť sa a byť aktívnym.

Hľadáme študentov na pozície:
- manažér
- webmaster
- fotograf
- LaTeX master
- a iné
Baltik3

Medzinárodná súťaž v programovaní BALTIE 2015 – finále

Na Pedagogickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku sa 13.6.2015 od 10:00 začne finále národného kola medzinárodnej súťaže v programovaní Baltie 2015.

Hlavná časť medzinárodnej súťaže bude vo Varšave. Tí najlepší z našich základných škôl sa však môžu zapojiť do súťaže v Ružomberku, ktorá bude prebiehať v tom istom čase u nás aj v Poľsku.
webdizajn

INTERNETOVÁ AKADÉMIA #2: Ako by (ne)mala vyzerať vaša stránka?

Vzdelavaren.sk - IT kurzy v Žiline a Banka Žilina pripravujú prednášku venovanú grafickému dizajnu a trendom v grafike. Zákutiami webového dizajnu vás prevedie grafik Róbert Cárach. Dozviete sa:

- aké požiadavky by mala spĺňať dobrá webová stránka
- čomu by ste sa mali vo webdizajne vyvarovať
- aké sú trendy vo webovom dizajne
- kam chodiť na nápady a inšpirácie
- ako dizajnérom v tomto roku zavaril Google
- aké nástroje vám môžu pomôcť pri prezentácii grafického návrhu

Počet miest je limitovaný, zabezpečte si svoje miesto už teraz!
WordCamp 02

WordCamp 2015

Príď s nami na konferenciu WordCamp, ktorá sa uskutoční 18.4.2015 v Bratislave. Tento rok môžu študenti využiť zľavu a zakúpiť si lístok len za 10€. Registrácia je možná do 10.4.2015 Lístok si na mieste nebude možné kúpiť.
fakultak-kriminalita

Fakultný seminár – Počítačová kriminalita

IT Klub v spolupráci s Katedrou informatiky Vás pozýva na prednášku na tému Počítačová kriminalita. Prednáška sa uskutoční 11.3.2015 v miestnosti A333 od 9:30. Prednášať bude Michal Reiter (touchit.sk).

Prednášku možno využiť na absolvovanie predmetu Fakultný seminár. Fakultný seminár je potrebné odovzdať do 27.03.2015 v kancelárii A407. Známky budú zapísané do Abakusu.

V prípade nezrovnalostí bude možná konzultácia s Ing. Petruškovou, PhD.

openslava14

OpenSlava 2014

Pozývame Vás do Bratislavy na jednodňovú konferenciu o súčasných a novovznikajúcich technológiách v rámci open source. Konferencie sa zúčastnia aj zahraničný prezentujúci, preto bude v anglickom jazyku. Uskutoční sa v piatok 17.10. a v prípade účasti je potrebné sa vopred registrovať na http://www.openslava.sk/2014/ , kde zároveň nájdete aj bližšie informácie o programe, prednášajúcich a presnom mieste konania.

expoza2014

IT EXPO 2014 ZA

Pozývame Vás do Žiliny na výstavu a prezentáciu IT noviniek – IT expo 2014, ktorá sa uskutoční utorok 14.10. v priestoroch Žilinskej univerzity. Viac informáci nájdete na oficiálnych stránkach: http://www.itexpo.sk/

Zároveň prosíme študentov informatiky, ktorí sa zúčastnia tejto akcie, aby sa čím skôr zapísali do zoznamu: http://goo.gl/CKlrer pre interné účely katedry informatiky a prehľad účasti.

Fakultný seminár – Web z pohľadu automatickej semantizácie a užívateľských preferencií

Katedra informatiky Vás v spolupráci s IT klubom pozýva na prednášku s názvom: Web z pohľadu automatickej semantizácie a užívateľských preferencií (Ako rozvíjať u žiakov kritické myslenie), ktorá sa uskutoční v stredu 24.09.2014 o 14:40 v miestnosti A442 (budova PF). Prednášať bude Prof. RNDr. Peter Vojtáš, DrSc. Prednáška je určená hlavne pre študentov jednoodborovej informatiky.

Prednášku možno využiť na absolvovanie predmetu Fakultný seminár. Referát je potrebné odovzdať do 17.10.2014 v tlačenej podobe na sekretariáte Katedry informatiky (A407).

123